Allsport Slovakia - hokejová  výstroj, hokejky
výhradný distribútor hokejovej výstroje BAUER
Veľkoobchod:
OC Danubia
Panónska cesta 16
851 04 Bratislava
e-mail: eshop@allsports.sk
pobočky

Home


 

Spoločnosť ALL SPORTS a.s. vznikla v lete roku 2003 ako výhradný distribútor hokejovej výstroje značky BAUER a kolieskových korčúľ značky BAUER

Spoločnosť ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. bola založená v roku 2003 ako dcérska spoločnosť českej matky ALL SPORTS a.s., a plní funkciu výhradného distribútora značky BAUER pre Slovenskú republiku. Úspech spoločnosti je založený na vynikajúcej značke hokejovej výstroje BAUER a dlhoročných skúsenostiach formovaných od roku 1992. Poslaním nášho pracovného tímu je dôstojná reprezentácia značky č.1 v ľadovom hokeji a zároveň v čo najväčšom rozsahu uspokojiť dopyt trhu po produktoch značky BAUER HOCKEY. Spolupracujeme s mnohými obchodníkmi zameranými na predaj hokejovej výstroje a hokejovými klubmi všetkých výkonnostných kategorií.

!MY SME BAUER!

Sme zjednotení s hrou. Ctíme si ju. Podporujeme ju. Inovujeme, len aby sme Ju vylepšili. Slúžime každému hráčovi, z každého kúta Slovenska. Pozdvihnutie hokeja je naším poslaním viac ako 80 rokov a budeme tu pre generácie hokejistov, ktoré prídu. Sme jednotní v duchu, vášni a cieli so všetkými, ktorí zasvetili svoj život hre.


Bauer